Разлика помеѓу преработките на „Стевчо Јакимовски“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
Стевче Јакимовски бил и претседател на Управниот одбор на Штедилницата „Можности“.
 
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Јакимовски}}
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2004]]