Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Додаден 121 бајт ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
[[Категорија:Политичари од НСДП]]
 
[[bg:Тито Петковски]]
[[de:Tito Petkovski]]