Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.2) (Бот Додава: map-bms:Bill Gates
с (Откажано уредување 1884234 од (77.28.246.184 | Разговор))
с (r2.6.2) (Бот Додава: map-bms:Bill Gates)
[[bn:বিল গেটস]]
[[zh-min-nan:Bill Gates]]
[[map-bms:Bill Gates]]
[[be:Біл Гейтс]]
[[be-x-old:Біл Гэйтс]]
2.347

уредувања