Разлика помеѓу преработките на „Голосеменици“

Одземени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 89.205.30.46 (разговор), вратено на последната верзија на SieBot
с (Отстрането уредувањето на 89.205.30.46 (разговор), вратено на последната верзија на SieBot)
[[uk:Голонасінні]]
[[vi:Thực vật hạt trần]]
[[zh:裸子植物]]
ova e glupost