Разлика помеѓу преработките на „Ото фон Бизмарк“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: mhr:Бисмарк, Отто фон
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Отто фон Бисмарк)
с (r2.6.3) (Бот Додава: mhr:Бисмарк, Отто фон)
[[nn:Otto von Bismarck]]
[[oc:Otto von Bismarck]]
[[rumhr:Бисмарк, Отто фон]]
[[pnb:بسمارک]]
[[nds:Otto von Bismarck]]
[[pt:Otto von Bismarck]]
[[ro:Otto von Bismarck]]
[[ru:Бисмарк, Отто фон]]
[[rue:Отто фон Бісмарк]]
[[ru:Бисмарк, Отто фон]]
[[sco:Otto von Bismarck]]
[[sq:Otto von Bismarck]]
5.830

уредувања