Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bg:Дъбнище
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Дъбнище)
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Дъбнище]]
[[sq:Dabnishti]]
4.506

уредувања