Damjanmk

Членува од 9 јули 2007
Додадени 74 бајти ,  пред 15 години
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Слика:Flag of Macedonia 1991-95.svg|thumb|НАЈМАКЕДОНСКИОТ СИМБОЛ]]
 
{| style="float: right; border: solid 1px"
| {{Корисник en-5}}
|-
| {{Корисник fr-3}}
| {{Корисник sv-2}}
|-
| {{Шаблон:Слични јазици}}
457

уредувања