Разлика помеѓу преработките на „Говедарство“

Одземени 58 бајти ,  пред 9 години
с
Отстрането уредувањето на 62.162.218.68 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.68 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
[[sr:Говедарство]]
[[sh:Govedarstvo]]
 
'''Изработил Андреј Иваноски V| b