Трактат: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: et:Traktaat
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.97 (разговор), вратено на последната верзија на Tetromino)
с (r2.6.4) (Бот Додава: et:Traktaat)
[[cs:Traktát]]
[[de:Traktat]]
[[et:Traktaat]]
[[en:Treatise]]
[[es:Tratado]]
11.372

уредувања