Универзитет на Југоисточна Европа: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: de:South East European University)
Нема опис на уредувањето
* [http://www.seeu.edu.mk/macedonian/index.asp Официјална интернет страна на универзитетот]
 
[[Категорија:ПриватниЈугоисточен универзитетиЕвропски воУниверзитет]][[de:South МакедонијаEast European University]]
 
[[de:South East European University]]
[[en:South East European University]]
[[no:Det sørøsteuropeiske universitetet]]