Разлика помеѓу преработките на „Таратор“

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: da:Tarator
с (Отстрането уредувањето на 77.29.146.37 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: da:Tarator)
[[bg:Таратор]]
[[ca:Tarator]]
[[eoda:Tarator]]
[[de:Tarator]]
[[el:Ταρατόρ]]
[[en:Tarator]]
[[eo:Tarator]]
[[es:Tarator]]
[[eo:Tarator]]
[[fa:آب‌دوغ خیار]]
[[fr:Tarator]]
24.517

уредувања