Разлика помеѓу преработките на „Критериум“

Додадени 48 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ca:Criteri, da:Kriterium, fr:Critère
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ca:Criteri, da:Kriterium, fr:Critère)
[[Категорија:Наука]]
 
[[ca:Criteri]]
[[da:Kriterium]]
[[de:Criterion]]
[[en:Criterion]]
[[es:Criterio]]
[[fr:Critère]]
[[io:Kriterio]]
[[pl:Kryterium]]
4.013

уредувања