Категорија:2006 во Азија: Разлика помеѓу преработките

с
Создадена страница со: {{portal|Азија}} {{yearcat}} {{year by category |m=2 |c=0 |d=0 |y=6 |cat=во Азија |sortkey=Азија |parent=Годините во Азија }...
с (Создадена страница со: {{portal|Азија}} {{yearcat}} {{year by category |m=2 |c=0 |d=0 |y=6 |cat=во Азија |sortkey=Азија |parent=Годините во Азија }...)
(нема разлика)
5.082

уредувања