Разлика помеѓу преработките на „Леон“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
[r2.6.1] Бот Менува: hu:Leóni Királyság
с (Бот Додава: lt:Leono karalystė)
с ([r2.6.1] Бот Менува: hu:Leóni Királyság)
[[lv:Leonas karaliste]]
[[lt:Leono karalystė]]
[[hu:Leóni királyságKirályság]]
[[arz:مملكة ليون]]
[[mwl:Reino de Lhion]]
9.281

уредување