Разлика помеѓу преработките на „Срцева хирургија“

с
Бот Додава: cv:Кардиохирурги
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: cv:Кардиохирурги)
 
[[ar:جراحة القلب]]
[[cv:Кардиохирурги]]
[[cs:Kardiochirurgie]]
[[en:Cardiac surgery]]
[[es:Cirugía cardíaca]]
[[eu:Bihotzeko kirurgia]]
[[fi:Sydän- ja rintaelinkirurgia]]
[[fr:Chirurgie cardiaque]]
[[it:Cardiochirurgia]]
[[pt:Cirurgia cardiovascular]]
[[ru:Кардиохирургия]]
[[fi:Sydän- ja rintaelinkirurgia]]
[[uk:Кардіохірургія]]
[[zh:心脏外科]]
109.264

уредувања