Разлика помеѓу преработките на „Религија во Босна и Херцеговина“

с
Бот Додава: bs:Vjera u Bosni i Hercegovini
с (Бот менува: сеуште -> сѐ уште, Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: bs:Vjera u Bosni i Hercegovini)
[[Категорија:Религија во Босна и Херцеговина| ]]
 
[[bs:Vjera u Bosni i Hercegovini]]
[[en:Religion in Bosnia and Herzegovina]]
[[ru:Религия в Боснии и Герцеговине]]
125.935

уредувања