Разлика помеѓу преработките на „Вратин“

Додаден 11 бајт ,  пред 10 години
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Алиакмонас (селодем Горуша)]]
[[el:Αλιάκμονας Κοζάνης]]
[[en:Aliakmo]]