Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: pnb:795, vi:795
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
с (Бот Додава: pnb:795, vi:795)
 
{{8 век}}
== Настани ==
[[uz:795]]
[[pi:७९५]]
[[pnb:795]]
[[nds:795]]
[[pl:795]]
[[uk:795]]
[[vec:795]]
[[vi:795]]
[[vo:795]]
[[vls:795]]
109.264

уредувања