Специјални ефекти: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Анимациски техники (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Специјални ефекти (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Анимациски техники (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Специјални ефекти]]
 
[[Категорија:Анимациски техники]]