Разлика помеѓу преработките на „197 (број)“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: lv:197 (skaitlis)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
с (Бот Додава: lv:197 (skaitlis))
[[fa:۱۹۷ (عدد)]]
[[fr:197 (nombre)]]
[[ko:197]]
[[ht:197 (nonm)]]
[[lv:197 (skaitlis)]]
[[hu:197 (szám)]]
[[ja:197]]
[[ko:197]]
[[ms:197 (nombor)]]
[[ja:197]]
[[no:197 (tall)]]
[[ru:197 (число)]]
[[sl:197 (število)]]
[[vi:197 (số)]]
[[zh:197]]
[[zh-yue:197]]
[[zh:197]]
86.434

уредувања