Разлика помеѓу преработките на „Пеле“

Одземени 43 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: десно|мини|250п|Пеле '''Едсон Арантес до Наскименто''' (23 ...)
 
 
[[Категорија:Бразилски фудбалери]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Родени на 23 октомври]]
[[Категорија:Родени во 1940]]