Разлика помеѓу преработките на „Стефан Стамболов“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tr:Stefan Stambolov
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: tr:Stefan Stambolov)
[[cy:Stefan Stambolov]]
[[de:Stefan Stambolow]]
[[et:Stefan Stambolov]]
[[el:Στέφανος Σταμπούλωφ]]
[[en:Stefan Stambolov]]
[[et:Stefan Stambolov]]
[[fr:Stefan Stambolov]]
[[hu:Sztefan Sztambolov]]
[[it:Stefan Stambolov]]
[[hu:Sztefan Sztambolov]]
[[pl:Stefan Stambołow]]
[[ru:Стамболов, Стефан Николов]]
[[sk:Stefan Stambolov]]
[[sv:Stefan Stambolov]]
[[tr:Stefan Stambolov]]
109.264

уредувања