Разлика помеѓу преработките на „У“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fa:او (سیریلیک)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
с (Бот Додава: fa:او (سیریلیک))
 
[[ar:У]]
[[arz:У (كيريلى)]]
[[br:У (lizherenn)]]
[[de:У]]
[[en:U (Cyrillic)]]
[[eo:U (cirila alfabeto)]]
[[es:У]]
[[eo:U (cirila alfabeto)]]
[[fi:У]]
[[fa:او (سیریلیک)]]
[[fr:У]]
[[htxal үзг]]
[[ko:У]]
[[it:У (cirillico)]]
[[ja:У]]
[[ka:У]]
[[koht:У]]
[[arz:У (كيريلى)]]
[[nah:У]]
[[nl:У (cyrillisch)]]
[[nnja:У]]
[[no:У]]
[[nn:У]]
[[pl:У]]
[[pt:У]]
[[sl:У]]
[[sr:У (ћириличко)]]
[[fi:У]]
[[sv:У]]
[[th:У]]
[[uk:У]]
[[xal:У үзг]]
[[zh:У]]
2.774

уредувања