Разлика помеѓу преработките на „Томас Кромвел“

Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: tr:Thomas Cromwell)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox person
| name = Томас Кромвел<br>Thomas Cromwell
941.847

уредувања