Разлика помеѓу преработките на „Сун-цу“

Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: it:Sun Tzu)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{About|за воениот стратег|математичарот|Сун-це (математичар)}}
{{Infobox writer
941.847

уредувања