Разлика помеѓу преработките на „229“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tl:229
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
с (Бот Додава: tl:229)
 
{{3 век}}
== Настани ==
[[th:พ.ศ. 772]]
[[tk:229]]
[[tl:229]]
[[tr:229]]
[[uk:229]]
109.264

уредувања