Жепа: Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија села во Албанија)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Инфокутија за село во Албанија|
| име=Жепа
941.847

уредувања