Разлика помеѓу преработките на „Грб на Лихтенштајн“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ar:شعار ليختنشتاين)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox Coat of arms
|name = Грб на Лихтенштајн
941.847

уредувања