Разлика помеѓу преработките на „Бетансос“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: war:Betanzos)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox settlement
| name = Бетанзос<br />Betanzos
941.847

уредувања