Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Додадени 53 бајти ,  пред 9 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: war:Bergondo)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox City |
official_name = Concello de Bergondo |
941.847

уредувања