Разлика помеѓу преработките на „Меланизам“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: io:Melanismo
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: io:Melanismo)
[[es:Melanismo]]
[[eu:Melanismo]]
[[fi:Melanismi]]
[[fr:Mélanisme]]
[[he:מלניזם]]
[[hr:Melanizam]]
[[huio:MelanizmusMelanismo]]
[[it:Melanismo]]
[[he:מלניזם]]
[[lb:Melanismus]]
[[hu:Melanizmus]]
[[nl:Melanisme]]
[[pl:Melanizm]]
[[ru:Меланизм]]
[[sh:Melanizam]]
[[fi:Melanismi]]
[[sv:Melanism]]
[[tr:Melanizm]]
86.434

уредувања