Разлика помеѓу преработките на „2090“

Одземени 56 бајти ,  пред 9 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: fr, it, tk Брише: lt, new, pt)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{21 век}}
 
941.847

уредувања