Разлика помеѓу преработките на „1495“

Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Менува: new:सन् १४९५)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{15 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања