Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sh:Ihtis
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот менува: сеуште -> сѐ уште, Референци -> Наводи, cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Додава: sh:Ihtis)
[[pt:Ictus]]
[[ru:Ихтис]]
[[sh:Ihtis]]
[[sl:Ihtis]]
[[sr:Ихтис]]
109.264

уредувања