Разлика помеѓу преработките на „Windows 7“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: yo:Windows 7
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: yo:Windows 7)
[[vi:Windows 7]]
[[yi:Windows 7]]
[[yo:Windows 7]]
[[zh:Windows 7]]
[[zh-yue:Windows 7]]