Разлика помеѓу преработките на „Состен“

Додадени 43 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: MacedonKings
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: MacedonKings)
}}
{{end box}}
{{Кралеви на Античка Македонија}}
{{MacedonKings}}
 
{{Античка Македонија-никулец}}
941.847

уредувања