Гордонска брана: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: vi:Đập Gordon
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: vi:Đập Gordon)
[[ru:Плотина Гордон]]
[[sv:Gordondammen]]
[[vi:Đập Gordon]]
[[zh:戈登坝]]
86.434

уредувања