Разлика помеѓу преработките на „Мерилин Монро“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ksh:Marilyn Monroe
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија актер/ка)
с (Бот Додава: ksh:Marilyn Monroe)
[[ko:메릴린 먼로]]
[[krc:Мэрилин Монро]]
[[ksh:Marilyn Monroe]]
[[kw:Marilyn Monroe]]
[[la:Marilyn Monroe]]