Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Лихтенштајн“

с
Бот Додава: scn:Bannera liechtensteiner
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-знаме)
с (Бот Додава: scn:Bannera liechtensteiner)
[[ro:Drapelul Liechtensteinului]]
[[ru:Флаг Лихтенштейна]]
[[scn:Bannera liechtensteiner]]
[[sh:Zastava Lihtenštajna]]
[[sk:Vlajka Lichtenštajnska]]