Разлика помеѓу преработките на „Папа Корнелиј“

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
[[ja:コルネリウス (ローマ教皇)]]
[[jv:Paus Kornelius]]
[[ka:კორნელიკორნელიუსი (პაპი)]]
[[ko:교황 고르넬리오]]
[[la:Cornelius]]
5.215

уредувања