Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Инфокутии за уметност и култура“

с
Бот: Менува Категорија:Шаблони за статии од областа на културата
с (Бот: Менува Категорија:Шаблони за култура)
с (Бот: Менува Категорија:Шаблони за статии од областа на културата)
}}
 
[[Категорија:Шаблони за статии од областа на културата]]
[[Категорија:Шаблони за инфокутии|Уметност и култура]]
 
941.847

уредувања