Разлика помеѓу преработките на „Англиска реформација“

с
Бот Додава: pt:Reforma anglicana
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: pt:Reforma anglicana)
[[nn:Reformasjonen i England]]
[[no:Reformasjonen i England]]
[[pt:Reforma anglicana]]
[[ru:Реформация в Англии]]
[[simple:English Reformation]]
46.384

уредувања