Увс (покраина): Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија држава)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
|}
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања