Географија на Босна и Херцеговина: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: ro:Geografia Bosniei și Herțegovinei)
[[pl:Geografia Bośni i Hercegowiny]]
[[pt:Geografia da Bósnia e Herzegovina]]
[[ro:Geografia Bosniei şiși HerţegovineiHerțegovinei]]
[[ru:География Боснии и Герцеговины]]
[[sh:Geografija Bosne i Hercegovine]]
3.985

уредувања