Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* Борхес и компјутерот (есеи), 2005
* Ѕиркачот (новела), 2007.
== РеференциНаводи ==
* [http://www.np.org.mk/avtor.asp?lang=mac&id=6 Прокопиев Александар - Биографија]
 
941.847

уредувања