Разлика помеѓу преработките на „10 јануари (починале)“

Одземени 50 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=март 2010}}
 
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1778]] 
941.847

уредувања