Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Писмо до Стојана“

нема опис на уредувањето
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
 
{{Страница за разговор}}
'''Сакам да го видам оригиналот на ова фамозно писмо!'''
Анонимен корисник