Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: uk:Обідим
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија за села во Пиринска Македонија)
с (Бот Додава: uk:Обідим)
[[ro:Obidim]]
[[ru:Обидим]]
[[uk:Обідим]]
86.434

уредувања