Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Лихтенштајн“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-знаме
с (Бот Додава: ar:علم ليختنشتاين)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-знаме)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија- за знаме
| Име=Знаме на Лихтенштајн
| Слика= Flag of Liechtenstein.svg
941.847

уредувања