Разлика помеѓу преработките на „Лепенец“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Реки во Косово (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Реки во Македонија (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Реки во Косово (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Реки во Македонија]]
 
[[Категорија:Реки во Косово]]